ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk PDR Derneği Çankırı Şube Yönetimi İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Türk PDR Derneği Çankırı Şube Yönetimi İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Ulusal Psikolojik Danışmanlar günü dolayısı ile Çankırı Türk PDR Derneği yönetim kurulu  üyeleri Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK'ü ziyaret etti. Ziyarette Türk PDR Derneğinin amaçları ve yapılan yapılması planlanan faaliyetleri görüşüldü.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, ziyaretten oldukça memnun kaldığını, şehrimize yeni bir sivil toplum kuruluşunun kazandırılmasının meslek çalışanlarımız arasında  farkındalık oluşturacağını ifade etti. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerine çok büyük önem ve değer verdiklerini bundan sonraki süreçte de birlikte güzel ve yararlı projeler geliştirebileceklerini söyleyerek bu vesile ile tüm psikolojik danışmanların ulusal psikolojik danışmanlar gününü kutladığını ve dernek çalışmalarına da başarılar dilediğini, ifade etti.

Türk PDR Derneği Çankırı Şube Başkanı Çelebi ÇAĞLAYAN; "Mesleğimizin ulusal düzeyde tanıtımı, hizmetin verildiği kurum ve kuruluşlar ile hizmet alanlarına yönelik meslek farkındalığının sağlanması, eğitim, sağlık, insan kaynakları başta olmak üzere birçok hizmet kolunda çalışma yapan meslektaşlarımızın meslek bilincini arttırmak, mesleki motivasyonlarını sürekli kılmak ve mesleğimizin ülkemiz ve insanlarımız için önemine dikkat çekmek amacıyla Psikolojik Danışman meslek grubunun çatı meslek kuruluşu konumunda olan Türk PDR Derneği'nin ilk genel kurul tarihi olan 30 Eylül 1989 gününe atfen her yıl 30 Eylül günü, Ulusal Psikolojik Danışmanlar günü olarak tüm yurtta kutlanmaktadır. Bu vesile ile yaşamın her anında kendinden önce başkasının derdi ile dertlenen tüm meslektaşlarımızın ve meslektaş adaylarımızın; psikolojik danışmanlar gününü kutlar, şahsım ve derneğimiz adına saygılar sunarım." ifadelerine yer verdi.

Ziyaretleri ve çalışmaları nedeniyle Türk PDR Derneği Çankırı Şube Başkanı Çelebi Çağlayan'a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

 

02-10-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.