ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Programı Uygulayıcı Eğitimi Tamamlandı

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Programı Uygulayıcı Eğitimi Tamamlandı

Yeşilay tarafından geliştirilen teknoloji, tütün, alkol ve madde bağımlılıkları ile sağlıklı yaşam modüllerinden oluşan başta çocuklar ve gençler olmak üzere toplumun tamamını bu konularda bilgilendirmeyi ve farkındalıklarını arttırmayı amaçlayan Türkiye Bağımlılıkla Mücadele (TBM) kursu, il merkezi ve ilçelerde görev yapan Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışmanlara yönelik olarak gerçekleştirildi.

Tütün Bağımlılığı konusunda İl Formatörü  Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Mevlüt ERDOĞAN, Alkol Bağımlılığı konusunda İl Formatörü  Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Gökhan GÜLNAR, Sağlıklı Yaşam konusunda İl Formatörü  Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Mehmet BOZKURT, Madde Bağımlılığı konusunda Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Mehmet BOZKURT, Teknoloji Bağımlılığı konusunda İl Formatörü   Rehber Öğretmen/ Uzman Psikolojik Danışman Doğan SUBAŞI tarafından verilen eğitimler 3 gün çevrim içi olarak gerçekleştirilmiştir.

Eğitimi düzenleyen ve katılım sağlayan öğretmenlerimize teşekkür eder, eğitimin ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını dileriz.

02-06-202102-06-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.