ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Geneli Şiir Yarışmasında Derece Yapan Öğrencilere Ödülleri Verildi

Türkiye Geneli Şiir Yarışmasında Derece Yapan Öğrencilere Ödülleri Verildi

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün "İstiklal Marşı'nın Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" etkinlikleri kapsamında "Yüreklerde Akif Dillerde Hürriyet" konulu Türkiye Geneli  şiir yarışmasında ilimizden derece elde eden öğrencilere ödülleri ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

                İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk Vatan Şairi Mehmet Akif'in Bağımsızlık ve İstiklal mücadelesindeki önemine değinerek başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti.

                Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İl birincisi Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11/A sınıfı öğrencisi Mehmet Can Yıldırım'a  M.Akif Ersoy'un "Safahat" ve "Gençler İçin Safahat" isimli eserlerinin yanı sıra Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Nazan Şener imzalı teşekkür belgesi verildi. İl ikincisi Çankırı Şehit Mehmet Ata MTAL 10/B sınıfı öğrencisi Kadir Erdoğan ve İl üçüncüsü Çankırı Gazi MTAL 10/C sınıfı öğrencisi Kezik Afşar'a yine Vatan Şairi M.Akif'in Safahat isimli eserleri takdim edildi.

Öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

17-06-202217-06-202217-06-202217-06-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.