ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Yöneticileri Kurumumuzu Ziyaret Etti
![Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Yöneticileri Kurumumuzu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_04/11131047_IMG-20190411-WA0001.jpg)
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı İl Başkanı İsa BÖLÜKBAŞI ile İl Yönetimi , Vakıf tarafından gerçekleştirilen İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma yarışmasına verilen destekten dolayı kurumumuza teşekkür ziyaretinde bulundular.
Eğitim alanında ilimizde yapılan çalışmalara katkıları nedeniyle kendilerine teşekkür ederiz.