ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Üçüncülüğü Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulundan

Türkiye Üçüncülüğü Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulundan

İlimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu yerel yarışmalarda olduğu gibi ulusal çaplı yarışmalarda da adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

                Mübarek ramazan ayı nedeniyle Ankara Çankaya İMKB Alpaslan İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen Türkiye geneli "Bayram Gelenekleri" konulu resim yarışmasında Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Elvinnaz Karaatlı Türkiye üçüncüsü oldu. Geleneklerin yaşatıldığı en özel günlerden olan bayramların sanatsal becerilerde işlenmesi ve yarınlara aktarımı, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesi hedeflenen yarışmada ortaya koyduğu eserle Türkiye üçüncülük başarısını elde eden İmam Hatip Ortaokulu öğrencisine Okul Müdürü Seher Şayık tarafından hediye takdim edildi.

                Yaptığı çalışmada, geçmişten günümüze bayram geleneklerini resmederek gelenek, örf ve adetleri yansıttığını ifade eden Elvinnaz Karaatlı, öğretmenlerine teşekkür etti. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencimizi tebrik eder, öğrencimizin başarılarının devamını dileriz.

25-04-202325-04-202325-04-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.