ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi Düzenlendi

TYP İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi Düzenlendi

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı Güvenliği Birimi tarafından geçtiğimiz günlerde Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında kura ile görev yerleri belirlenen personele yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği konulu eğitim semineri düzenlendi.

                Birim sorumlusu öğretmen Murat SAYGI tarafından gerçekleştirilen eğitim kapsamında, TYP personeline çalıştıkları kurum ve okullarda dikkat etmeleri gereken hususlar, güvenlik önlemleri ve kurallar hakkında bilgilendirme yapıldı.

                Eğitim seminerine bir ziyaret gerçekleştiren Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK personelle bir süre sohbet ederek, TYP kapsamında görevlendirilen personelin Çankırı eğitim ailesinin bir parçası olduklarını ifade etti. ÖZTÜRK, eğitim öğretim faaliyetlerinin toplumun her kademesi için önem arz ettiğini belirterek, TYP personelinin eğitim süreçlerinde büyük roller üstlendiğini aktararak, kendilerine başarılar diledi.

12-09-202212-09-202212-09-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.