ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ulusal Öğrenci Sempozyumu

Ulusal Öğrenci Sempozyumu

                Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi’nin ev sahipliğinde 29-30 Nisan 2019 tarihleri arasında “Sosyal Bilimler Liseleri Ulusal Öğrenci Sempozyumu” düzenlenecektir. Bu yıl 11. si gerçekleştirilecek olan sempozyuma Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesini ve ilimizi temsilen öğrencimiz Şevval NALBANTOĞLU, İngilizce öğretmenimiz Nihal YAZICI ve Müdür Yardımcımız Ayşe ACUN katılacaktır. Bu yıl ana tema “21. Yüzyıl İnsanlık Tehditleri” olarak belirlenmiştir.

                Kamuoyunda,  Sosyal Bilimler Liseleri hakkında farkındalık oluşturmak; Sosyal Bilimler Lisesi’nde okuyan öğrencilerin toplumsal gelişmeler konusunda bilgi sahibi olmalarının sağlanmasının yanında, fikir ve projeler üretebilecekleri yeni ortamlar sunmak amacıyla düzenlenen bu etkinliğe, öğrencimiz “Mahremiyet ve Teknoloji” konulu çalışmasıyla katılacaktır.

                Bu değerli organizasyonda, ilimizi ve okulumuzu en güzel şekilde temsil edeceğine yürekten inandığımız öğrencimize başarılar diliyoruz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.