ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret Etti

Vali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret Etti

        

       Vali Yardımcısı Zafer Engin ve Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı ilimizde bulunan altı anaokuluna ziyaret gerçekleştirdi.

       Vali Yardımcımız Zafer Engin, ilimiz 125. Yıl Anaokulu, Hüsnüye Ahmet Akpınar Anaokulu, İstiklal Anaokulu, Ahmet Talat Onay Anaokulu, Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu ve Şehit Uğur Hiçyılmaz Anaokulu’nu ziyaret etti. Ziyarette, okul müdürleriyle bir süre görüşerek okulların durumu hakkında bilgi alan Vali Yardımcımız Zafer Engin, daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı ile birlikte okulları gezerek, okulların mevcut durumunu inceledi. 

 

      Okullarda incelemelerde bulunan Sayın Engin ve Sayın Yazıcı minik öğrencilerle ilgilendikten sonra anaokulu öğretmenleri ile de bir araya gelerek eğitim-öğretim hakkında sohbet ettiler.İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Şahin’in de katıldığı ziyaretlerde, Vali Yardımcımız ve Milli Eğitim Müdürümüz idareci, öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulundular.

Vali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret EttiVali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret EttiVali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret EttiVali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret EttiVali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret EttiVali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret EttiVali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret EttiVali Yardımcımız Zafer Engin Anaokullarını Ziyaret Etti

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.