ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veli Buluşmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Veli Buluşmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Kasım ayı velilerle buluşma toplantısı Karatekin İlkokulu veli, öğretmen ve yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Çocukların öğrenme süreçleri ile ilgili olarak tüm aktörlerin okulu geliştirme çalışmasında yer alması konusu eğitimin önemli mihenk taşları arasında yer almaktadır. Bu maksatla her ay düzenlenen veli buluşmalarının ilki dijital ortamda Karatekin İlkokulu velileri, öğretmenleri ve yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Karatekin İlkokulu Müdürü Duran KABALAKOĞLU, okul öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı.

Velilere eğitimin önemi, eğitim güvenliği, anne baba tutumları, projeler, salgın süreci ile ilgili yapılan çalışmalar gibi birçok konuda bilgiler veren  ÖZTÜRK yaptığı konuşmada; okul aile iş birliğinin önemine vurgu yaparak velilerin eğitim süreci içerisinde daha aktif rol almaları gerekliliğine değindi. Çocuklarımızın 2023 vizyonunda belirlenen hedeflere ulaşması için hep birlikte çalışılması gerektiğini vurguladı.

İlimizdeki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili velilere ve öğretmenlere genel bilgilendirmelerde bulunan ÖZTÜRK, konuşmasının ardından velilerin sorularını yanıtlayarak onların görüş ve önerilerini dinledi.

12-11-202012-11-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.