ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Velilerle Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

Velilerle Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Kasım ayı velilerle buluşma toplantısı Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu’nda yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu Müdürü Resul AYHAN, okul öğretmenleri ve velileri katıldı.

Eğitim güvenliği, donatım faaliyetleri, taşımalı öğrenciler, projeler, okul inşaatları gibi birçok konuda bilgiler veren İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK burada yaptığı konuşmada; okul veli işbirliğinin önemine vurgu yaparak velilerin eğitim süreci içerisinde daha aktif rol almaları gerekliliğine değindi. Ayrıca çocukların kimliklerinin oturmasında aile içi iletişim ile anne baba tutumları ve rol model olmanın son derece ciddi bir konu olduğunu hatırlatarak bu noktada velilerimize çok önemli sorumluluklar düştüğünü belirtti.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, konuşmasının ardından velilerin sorularını yanıtlayarak onların görüş ve önerilerini dinledi. Toplantı ÖZTÜRK’ün katılımlarından dolayı tüm öğretmen ve velilere teşekkür etmesiyle sonlandı.

 

26-11-201826-11-201826-11-201826-11-2018

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.