ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vocathlon Programına Katılan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Verildi

Vocathlon Programına Katılan Öğretmenlerimize Teşekkür Belgesi Verildi

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ile Çankırı, Kastamonu ve Sinop İl Millî Eğitim Müdürlükleri arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında mesleki eğitimin geliştirilmesi ve genç girişimciliğin desteklenmesi amaçlarıyla düzenlenen Vocathlon Programı kapsamında ilimizde eğitimler düzenlendi.

Eğitime TR82 Bölgesindeki Millî Eğitim Müdürlüklerine bağlı (Sinop, Kastamonu, Çankırı) toplam 10 meslek lisesinden 50 öğrenci ve 10 öğretmen katılmıştır. Program kapsamında öğretmenlerimiz girişimcilik, tasarım odaklı düşünme, iş modeli kanvası, takım çalışması temalı eğitimler almışlardır. Aralık ayına kadar devam eden eğitimleri öğretmenlerimiz başarı ile tamamlamıştır.

Programa katılım sağlayan Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerimizden Ersin ŞAHİN, Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerimizden Taşkın DOĞAN, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerimizden Erhan KAÇAY'a İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK tarafından teşekkür belgesi takdim edilmiştir.

Programa katılım sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

15-01-202115-01-202115-01-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.