ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Refik Akten'i Misafir Ettik

Yazar Refik Akten'i Misafir Ettik

Çankırı Valiliğinin himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen ''Yarenler Okuyor'' projesi kapsamında Çankırı Lisesi tarafından düzenlenen yazar-öğrenci buluşması Yazar Refik AKTEN'in katılımlarıyla 04.03.2022 Cuma günü saat 20.00'de Zoom platformu üzerinden gerçekleştirildi. Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Müdür Yardımcısı İlker KENDİR, Çankırı Lisesi Müdürü Güngör ÇALIŞKAN olmak üzere çok sayıda  öğretmen, veli ve öğrenci katılım sağladı.

Müdür Yardımcısı İlker KENDİR açılış konuşmasında, Yarenler Okuyor projesine ve bu proje kapsamında yapılan çalışmalara değindi. Yazar Refik AKTEN buluşmada, öncelikle gençlere hedef koyup, hedeflerinin peşinden gitmeleri gerektiğinin önemini ve faydalarını kendi hayatından örneklerle açıkladı. Akten; yazmış olduğu kitapların yazılma süreci hakkında bilgi verirken, bu süreçte en önemli etkenin çok okumak ve yoğun bir araştırma olduğunu ifade etti. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen görüşmede, Sayın Refik AKTEN sorulara içtenlikle cevap verdi. 

Program sonunda Çankırı Lisesi Okul Müdürü Güngör ÇALIŞKAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK programdan memnuniyetlerini ve Sayın Refik AKTEN'e teşekkürlerini ilettiler.

 

07-03-202207-03-202207-03-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.