ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı

Yönetici ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı (DÖGEP) projesi ve Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) çerçevesinde planlanan faaliyetler devam ediyor.

Faaliyet planlamaları doğrultusunda "Eğitim camiasına örnek çalışmaları ile ilham veren ve iz bırakan veya yıllarca öğrenci yetiştirmiş/yetiştirmekte olup eğitime adanmış bir hayat yaşayan ya da bu uğurda mücadele verirken şehit olan öğretmenlerimizin örnek hayatları ve eğitim çalışmalarının incelenmesi." başlığı ele alındı. Bu doğrultuda ilimiz lise ve ortaokullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimiz ve İmam Hatip okullarında görev yapan idarecilerimiz, 100. Yıl Kültür Merkezi konferans salonunda bir araya geldiler.

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Görevlisi Hüseyin ÜRESİN'in konuşmacı olarak katıldığı konferansta yakın çevremizden hayatını eğitime adamış öğretmenlerimizin çalışmaları anlatıldı. Ayrıca vatan için hakka yürümüş öğretmenlerimizin hayatları katılımcılarla paylaşıldı.

Toplantıya katılan okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

24-12-201924-12-201924-12-201924-12-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.