ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yüreklerde Tebessüm Olmaya Devam Ediyorlar

Yüreklerde Tebessüm Olmaya Devam Ediyorlar

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi bünyesinde yürütülen "Bir Yürekte Tebessüm Ol" proje etkinlikleri devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İlimiz Tüney Şehit Mehmet Demir İlkokuluna bir ziyaret gerçekleştiren proje ekibi yeni bir çalışmayla projelerini sürdürüyor.

Gönüllü öğrenciler, proje çalışma ortağı, Çankırı KORU-SEV derneği tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi aile ve çocukların doğum günlerini kutlayarak sevinçlerine ortak oldular. Çocuklara çeşitli hediyeler veren 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, yaptıkları çalışmanın toplumda daha fazla ses getirerek, bir iyilik hareketine dönüşmesini amaçladıklarını aktardılar. Etkinliğe katılan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Cengiz ise, ilerleyen zamanlarda çok daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak istediklerini belirterek, bu güzel projeye destekleri nedeniyle KORU-SEV derneği nezdinde dernek üyeleri Dilek Ayan ve Uğur Bükücü'ye teşekkür etti.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projede görev alan yönetici, öğretmen, öğrenci ve Koru-Sev derneğine çalışmalarında başarılar diler, hayırseverlerimize yaptıkları yardımlar nedeniyle teşekkür ederiz.

 

25-12-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.