ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ziya Öğretmen Çankırı'da Görev Yapan Meslektaşları ile Buluştu

Ziya Öğretmen Çankırı'da Görev Yapan Meslektaşları ile Buluştu

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları"nda Çankırı'da görev yapan öğretmenlerimiz ile bir araya geldi. Video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıya il genelinde görev yapan 300'e yakın öğretmenimiz katıldı.

Programın başında İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Sayın Bakanımızı Çankırı'ya davet eden ÖZTÜRK, "Öğretmenlik mesleğinin toplum nazarındaki saygınlığının bir kat daha artmasına vesile olan bir dönem yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz." dedi.

Davet için teşekkür eden Bakanımız  Sayın Ziya SELÇUK öğretmenlerimize hitap etti. Konuşmasının başında, " Emekleriniz için idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sizler sahada koşturduğunuz için velilerimize 'çocuklarınız için gözünüz arkada kalmasın' deme imkanına kavuşuyoruz." dedi. Konuşmasının devamında Sayın Bakanımız öğretmenlik mesleğinin önemini hatırlattı.

Bakanımızın konuşmalarından sonra söz alan Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerimizden Cemre ARSLAN "Eldivan'ın Kirazı" isimli türküyü seslendirdi. Söz alan öğretmenlerimiz Sayın Bakanımızla sohbet etme imkanını yakaladılar. Öğretmenlerimiz, son derece samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmadan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Yaklaşık bir buçuk saat süren buluşma Youtube platformu üzerinden canlı olarak da yayınlandı.

Öğretmenlerimizin yanında olduğunu her fırsatta dile getiren ve gerçekleştirilen buluşmalar ile bu desteği hissettiren Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'a Çankırı Öğretmenleri olarak teşekkür ederiz.

03-06-202003-06-202003-06-202003-06-202003-06-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.