ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları Çankırı'da

Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları Çankırı'da

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK. "Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları" kapsamında ilimiz öğretmenleri ile bir araya geldi. Sosyal mesafe ve yeni normal kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen buluşma Valilik Konferans Salonu'nda gerçekleşti.

Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen toplantıya Valimiz Abdullah AYAZ, Çankırı Milletvekilleri Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Salim ÇİVİTCİOĞLU, Karatekin Üniversitesi Rektörü Hasan AYRANCI , Temel Eğitim Genel Müdürümüz Cem GENÇOĞLU ve ilimiz öğretmenleri katıldı.

Sayın Valimizin, Bakanımıza hoş geldiniz konuşmasından sonra Sayın Bakanımız öğretmenlerimize hitap etti. İlimiz merkez ve ilçelerimizde görev yapan öğretmenlerimizin katıldığı buluşmada Sayın Bakanımız okulların açılması ve salgın sürecinde öğretmenlerimizin çalışmalarından övgüyle bahsetti. Son derece sıcak bir ortamda geçen buluşmada Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, İl Millî Eğitim Müdürlerimiz ile sık sık görüşüldüğünü, bu görüşmelerin sahaya hakimiyet konusunda son derece faydalı olduğunu dile getirdi. Öğretmenlerimizin eğitimine çok önem verildiğini belirten Sayın Bakanımız öğretmenlerimizin istediği eğitime ulaşabilmesi için çalışmaların bir bir hayata geçtiğini belirtti.

Ülkemizde sürdürülen uzaktan eğitim faaliyetlerine de değinen Bakanımız, öğretmenlerimizin bu süreçte çalışmalarını takdirle karşıladığını, zor süreçten öğretmenlerimiz ile çıkılacağını ifade etti. Öğretmenlik mesleğini "zor zamanların mesleği" olarak tanımlayan Sayın Ziya SELÇUK, bir çocuğun hayatına dokunmanın büyük vebali olduğunu bu bilinç ile hareket etmememiz gerektiğini söyledi.

Sayın Valimiz Abdullah AYAZ, Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK ve ilimiz öğretmenlerinin, Sayın Bakanımıza hediye takdimleri sonrasında program sona erdi.

13-10-202013-10-202013-10-202013-10-202013-10-202013-10-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.